TUZLA - Ministarstvu unutarašnjih poslova TK Tuzlanska NLB banka prijavila je jednu od svojih zaposlenica, zbog krađe oko 70.000 KM koja se dogodila u ponedeljak, prenose lokalni mediji.
Krađa se dogodila unutar banke, tačnije sa bankomata, a u pitanju je radnica koja radi na šalteru u banci.
Radnica je navodno nakon prijave policiji pokušala izvršiti i samoubistvo trovanjem, piše Avaz.