Hronika

Tuzlak pucao sebi u glavu nakon što ga je ostavila supruga

Tuzlak pucao sebi u glavu nakon što ga je ostavila supruga
Tuzlak pucao sebi u glavu nakon što ga je ostavila supruga
N.N.

TUZLA - Tridesetčetverogodišnji H.A. iz Tuzle presudio je sebi pucnjem u glavu u ponedjeljak uveče nakon što ga je, kako se nezvanično pominje, ostavila supruga.

Razočarani H.A. je sišao u podrumske prostorije Kule F u Ulici 15. maja i iz pištolja sebi pucao u glavu.

Klix saznaje kako je iza sebe ostavio oproštajno pismo koje će istražiocima otkriti stvarni motiv samoubistva. Inače, na njegovom tijelu nisu pronađeni tragovi nasilja, tako da dežurni kantonalni tužilac nije naredio obavljanje obdukcije.

Uviđaj su obavili službenici OKP PU Tuzla, a o samoubistvu je obaviješten dežurni kantonalni tužilac. Istraga se nastavlja.

Najčitanije