Hronika

Tuzlak zapalio stan pa izašao i gledao kako vatrogasci gase požar?

Tuzlak zapalio stan pa izašao i gledao kako vatrogasci gase požar?
Foto: Ilustracija | Tuzlak zapalio stan pa izašao i gledao kako vatrogasci gase požar?
N.N.

Pripadnici Profesionalne vatrogasne brigade Tuzla imali su u četvrtak pune ruke posla u gašenju požara koji je izbio u stambenom naselju Luke u blizini "Dramar" centra.

Dva sata su, kako pričaju stanari zgrade, vatrogasci gasili požar u stanu u potkrovlju.

"Komšija je zapalio stan i izašao vani. Znamo da ima psihičkih problema i sve vrijeme dok je trajalo gašenje, bio je s nama ispred zgrade. Kada smo ga pitali zašto, on je samo odgovorio da je 'kresnuo' šibicu i izašao", kaže jedna od stanarki zgrade u kojoj je izbio požar.

U zapaljenom stanu, ali i stambenim jedinicama ispod potkrovlja došlo je do materijalne štete koja će tek biti utvrđena. Nije bilo povrijeđenih osoba, a uviđaj su obavili službenici Policijske stanice Istok PU Tuzla.

(Avaz.ba)

Najčitanije