Hronika

U Banjaluci od radnika benzinske pumpe ukradeno 35.000 KM

U Banjaluci od radnika benzinske pumpe ukradeno 35.000 KM
U Banjaluci od radnika benzinske pumpe ukradeno 35.000 KM
Fena

BANJALUKA - Dvije zasad nepoznate osobe jutros su, uz prijetnju upotrebe pištolja, otele od radnika jedne bezinske pumpe u Banjaluci novac u iznosu od oko 35.000 KM.

Sve se dogodilo na parking prostoru benzinske pumpe u ulici Krajiških brigada.

Nakon izvršenog krivičnog djela razbojništva, izvršioci su se udaljili u nepoznatom pravcu, potvrđeno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Ovaj slučaj prijavljen je policiji jutros oko 07.05.

Izvršen je uviđaj i u toku je rad na pronalaženju izvršioca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

Najčitanije