BIJELJINA - U Bijeljini je nepoznata osoba juče ukrala automobil „golf 3“.
Po izjavi oštećenog, putnički automobil je bio otključan, a ključevi su se nalazili u vratima vozila, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Krađa je prijavljena Policijskoj stanici Bijeljina juče u 7.15 sati, a istraga je u toku.
Policiji je prijavljeno i da je juče pješak zadobio lakše tjelesne povrede u saobraćajnoj nezgodi u tom gradu.
U saobraćajnoj nezgodi učestvovali su putnički automobil ''škoda'' kojim je upravljao I.B. i pješak Ž.P., koji je lakše povređen.
Uviđaj izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina.