Hronika

U Bileći izgorio kiosk

U Bileći izgorio kiosk
U Bileći izgorio kiosk
Srna

BILEĆA - U Bileći je u potpunosti izgorio kiosk, koji se nalazi preko puta Srednjoškolskog centra "Golub Kureš", a vatra je, zahvaljujući brzoj intervenciji vatrogasaca, ugašena i spriječena je još veća materijalna šteta, potvrdio je danas Srni Radomir Radmilović, starješina bilećke Vatrogasne jedinice.

Požar na napuštenom kiosku izbio je sinoć oko 22.00 časa, a prijetio je okolnim objektima i zgradama.

Radmilović je rekao da je vatra bila zahvatila i drugi kiosk, ali je na vrijeme ugašena.

Za sada je nepoznato da li je uzrok požara ljudski faktor ili neispravne električne instalacije.

U Vatrogasnoj jedinici Bileća podsjećaju da godišnje u ovoj opštini bude oko 70 požara. Od početka ove godine već je registrovano 50 požara, čiji je najačešći uzrok  bio ljudski faktor.

Najčitanije