BRATUNAC - Nepoznate osobe ukrale su iz jednog objekta u Bratuncu mobilne telefone u vrijednosti od oko 2.000 KM.
Vlasnik prodajnog objekta je krađu prijavio juče Policijskoj stanici Bratunac.
Telefoni su otuđeni nakon što su izvršioci provali u trgovinu.
U toku je rad na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela teška krađa, saopćeno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.