PODGORICA - Crnogorska policija uhapsila je danas jednog od pripadnika "Pink Pantera", kriminalne organizacije kradljivaca juvelirnica.
Po potjernici švajcarskih vlasti, na graničnom prelazu kod Bijelog Polja, prilikom ulaska u Crnu Goru, uhapšen je I.J. iz Beograda, saopšteno je iz policije.
Švajcarska potražuje uhapšenog državljanina Srbije zbog razbojništva, navodi se u saopštenju i dodaje da mu je istražni sudija Višeg suda u Bijelom Polju odredio ekstradicioni pritvor.
Crnogorska policija je do sada uhapsila više osoba, članova te kriminalne organizacije.