Hronika

U Modriči i Derventi uhapšena dva pijana vozača

U Modriči i Derventi uhapšena dva pijana vozača
Foto: N.N. | U Modriči i Derventi uhapšena dva pijana vozača
Srna

DOBOJ - Policija iz Modriče i Dervente uhapsila je po jedna osoba zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

U Modriči je uhapšen vozač M.M. iz Laktaša kod kojeg je utvrđeno da ima dva promila alkohola u krvi, a u Derventi A.K. iz ove opštine koje je upravljalo vozilom sa 1,93 promila alkohola u krvi.

Ova lica su uhapšena juče.

U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirano je 10 narušavanja javnog reda i mira, te tri saobraćajne nezgode.

Najčitanije