Hronika

U Mostaru zapaljen reno beogradskih tablica

U Mostaru zapaljen reno beogradskih tablica
U Mostaru zapaljen reno beogradskih tablica
D.Po.

MOSTAR - Automobil reno s beogradskim registarskim tablicama zapaljen je jutros u Mostaru.

Borika Primorac, načelnik Odjeljenja kriminalističke policije Policijske uprave Mostar, kaže da je požar podmetnut, a da motivi još nisu poznati.

Automobil je zapaljen oko četiri časa u blizini starog jezgra grada u Ulici Husnije Repca.

"Tek oko 10 časova pojavila se vlasnica automobila. Žena je sinoć doputovala u Mostar zbog zdravstvenih razloga i liječenja. Nikoga ne poznaje i ni sa kim nije u sukobu", rekla je Primorčeva. Ona je dodala da je žena parkirala vozilo u srijedu u 22 časa i otišla na spavanje u motel.

Najčitanije