BANJALUKA - U RS su juče bile na snazi povećane mjere bezbjednosti, saznaju "Nezavisne".
Inače, i u Sarajevu je danas primijetan povećan broj policajaca, i to iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH, s tim što se za sada ne zna razlog.
BANJALUKA - U RS su juče bile na snazi povećane mjere bezbjednosti, saznaju "Nezavisne".
Inače, i u Sarajevu je danas primijetan povećan broj policajaca, i to iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH, s tim što se za sada ne zna razlog.