Hronika

U Specijalno tužilaštvo ide 15 uhapšenih

Agencije

BANjALUKA - U Specijalno tužilaštvo u Banjaluku sutra će biti prebačeno 15 lica koja su uhapšena u policijskoj akciji "Hercegovina", koja se sprovodi u Hercegovini i Istočnom Sarajevu, saznaje Srna.

Načelnik Centra javne bezbjednosti Trebinje Goran Zubac rekao je danas na vanrednoj konferenciji za novinare da je u akciji uhapšeno 19 lica i to tri iz Trebinja, šest iz Bileće, sedam iz Gacka, dva iz Istočnog Sarajeva i jedno lice iz Stoca.

Zubac je naveo da je tokom akcije zaplijenjeno više od 36 kilograma skanka, oružje i minsko-ekplozivna sredstava, dva vozila i drugi predmeti koji se dovode u vezu sa ovim krivičnom djelima.

Najčitanije