SARAJEVO - Automobil marke "reno megan", čiji je vlasnik lice sa inicijalima Ć.M. iz Sarajeva, zapaljen je noćas 15 minuta nakon ponoći u Ulici Obala Isaj - bega Ishakovića, opština sarajevski Stari grad.
Požar, u kome nije bilo povrijeđenih lica, ugasili su pripadnici vatrogasne brigade Kantona Sarajevo, a na vozilu je pričinjena materijalna šteta, saopšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.
Uviđajem je konstatovano da je požar izazvalo nepoznato lice upotrebom otvorenog plamena. Službenici policije rade na dokumentovanju krivičnog djela, o kome je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu.