Hronika

U Tesliću kradu i betonske bandere

Srna

DOBOJ - Iz Radne jedinice Elektrodistribucije Teslić policiji je prijavljeno da je na području opštine Teslić otuđeno pet betonskih bandera, u neutvrđenom vremenskom periodu - saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj.

Tri betonske bandere nalazile su se pored lokalnog puta u mjestu Gornja Liplja, a dvije pored magistralnog puta Teslić – Banjaluka, u Tesliću.

Krađa je Policijskoj stanici Teslić prijavljena juče, i policija radi na pronalasku izvršioca ili izvršilaca ovog krivičnog djela krađe.

U saopštenju CJB Doboj navedeno je i da su Okružnom tužilaštvu u Doboju juče podnesena dva izvještaja o počinjenim krivičnim djelima šumske krađe.

Policijska stanica Derventa podnijela je izvještaj protiv lica čiji su inicijali Z.S. i K.A, oba iz Dervente, a Policijska stanica Modriča protiv lica čiji su inicijali M.K. sa područja opštine Modriča, zbog sumnje da su počinili šumske krađe.

Najčitanije