BANJALUKA - Inspektori Republičke uprave za igre na sreću otkrili su da se u Kafe-baru "Rade" na području Vlasenice ilegalno priređuju "Bingo" igre na sreću bez adekvatnog odobrenja Uprave.
Slučaj je otkriven u sklopu redovnih aktivnosti, a inspektori su oduzeli opremu za priređivanje elektronskih igara, rečeno je Srni u Republičkoj upravi za igre na sreću.
Protiv vlasnika ovog objekta biće pokrenut prekršajni postupak i izrečena mjera zabrane obavljanja djelatnosti.
Iz Republičke uprave za igre na sreću napominju da inspektori nastavljaju sa pojačanim kontrolama priređivača igara na sreću na području cijele Republike Srpske.