BANJALUKA - Iz Policijske uprave Banjaluka je saopšteno da je leš zasad nepoznatog muškarca pronađen oko 11.45 časova u banjalučkom naselju Trapisti.
Banjalučka policija još radi na identifikovanju.
Podsjetimo, posljednja prijava o nestanku zaprimljena je u subotu kada je u Vrbasu nestao Pero Milić iz Banjaluke.
On je, navodno, u naselju Ada skočio u vodu nakon čega nije izronio, zbog čega se strahuje da se utopio.