Hronika

U Zvorniku pojačane mjere bezbjednosti: "Ne osjećam se ugroženim"

U Zvorniku pojačane mjere bezbjednosti: "Ne osjećam se ugroženim"
Foto: Srna/Arhiva | U Zvorniku pojačane mjere bezbjednosti: "Ne osjećam se ugroženim"
N.N.

ZVORNIK - U Zvorniku su pojačane mjere bezbjednosti nakon informacija o planu likvidacije funkcionera iz ovog grada, rekao je za RTRS gradonačelnik Zvornika Zoran Stevanović.

Stevanović koji je juče saopštio da raspolaže operativnim podacima o mogućoj likvidaciji funkcionera, rekao je da ga je prije tri, četiri dana MUP Republike Srpske upozorio da postoje takve informacije, te da su u skladu s tim uvedene mjere bezbjednosti.

"Uvedene su mjere i oko moje lične bezbjednosti i objekata u kojima boravim i radim", rekao je on.

Stevanović je rekao i da ne misli da se ove informacije odnose na njega, da se ne osjeća ugroženim i da se ponaša prema uputstvima koje je dobio od MUP-a.

Najčitanije