Hronika

U centru Banjaluke uhapšen pijani pješak, ometao saobraćaj pa "naduvao" 3,9 promila

U centru Banjaluke uhapšen pijani pješak, ometao saobraćaj pa "naduvao" 3,9 promila
Foto: Dražan Pozderović | U centru Banjaluke uhapšen pijani pješak, ometao saobraćaj pa "naduvao" 3,9 promila

​BANJALUKA - Policija je uhapsila B.K. iz Banjaluke, pješaka kod kojeg je utvrđeno prisustvo od 3,92 g/kg alkohola u organizmu.

Naime, njega su službenci Policijske uprave Banjaluka, uhapsili 14. februara zbog počinjenog prekršaja iz člana 52. Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske. 

"Navedeno lice se kao pješak kretalo Srpskom ulicom u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju i ometalo druge učesnike u saobraćaju. Ispitivanjem na prisustvo alkohola u organizmu kod lica B.K. utvrđeno je prisustvo od 3,92 g/kg alkohola u organizmu", navodi se u saopštenju. 

O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci - Odjeljenje za prekršaje.

Najčitanije