Hronika

U devastiranoj kući u Doboju uzgajali konoplju

U devastiranoj kući u Doboju uzgajali konoplju
U devastiranoj kući u Doboju uzgajali konoplju
Fena

DOBOJ - Policija u Doboju pronašla je i izuzeta 151 stabljiku indijske konoplje.

Biljke, zasađene u plastične kante, pronađene su na spratu devastirane kuće u naselju Miljkovac, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Visina pronađenih indijskih konoplji bila je od tri do 22 cm.

U toku je rad na utvrđivanju identiteta osobe koja je izvršilo uzgoj navedenih biljki.

Najčitanije