MOSTAR - Jedna je osoba poginula, a jedna teško povrijeđena u saobraćajnoj nesreći koja se u utorak naveče dogodila na Bišću polju kod Mostara, saznaje se u MUP-u Hercegovačko-neretvanskog kantona.
U nesreći je sudjelovalo putničko vozilo marke Golf 2 koje je, kako govore očevici, zbog neprilagođene brzine izletjelo s ceste te udarilo u dva rasvjetna stupa i ogradu.
Dvojicu unesrećenih mladića iz vozila su izvlačili vatrogasci. Dežurni tužilac naložio je niz vještačenja kako bi se utvrdio tačan uzrok ove tragedije.