Hronika

U nezgodi na putu Tuzla-Orašje povrijeđena jedna osoba

U nezgodi na putu Tuzla-Orašje povrijeđena jedna osoba
U nezgodi na putu Tuzla-Orašje povrijeđena jedna osoba
Avaz

Na magistralnom putu Tuzla-Orašje, u Špionici kod Srebrenika, sinoć se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povrijeđena jedna osoba.

Pod još neutvrđenim okolnostima sudarili su se putničko motorno vozilo marke ford kojim je upravljala S.J. (22) iz Srebrenika i mercedes za čijim upravljačem je bio M.M. (50) iz Brčkog.

Na oba vozila pričinjena je veća materijalna šteta, a povrede je zadobio saputnik iz forda Š.S. (40) iz Srebrenika.

Povrijeđeni putnik je vozilom jednog od vozača koji se zatekao na mjestu nezgode prevezen u hitnu službu Doma zdravlja Srebrenik, čiji se dežurni ljekar nije izjasnio o težini povreda.

Najčitanije