DOBOJ - U kombiju, koji su dvojica razbojnika otela u mjestu Rudanka kod Doboja, bio je novac od pazara preduzeća "Motoreks" iz Gračanice, koje se bavi prodajom auto-dijelova, saopšteno je iz Centra javne bezbijednosti Doboj.
Sinoćnjoj pljački prethodilo je razbojništvo nad bračnim parom u mjestu Gornja Ostružnja, na regionalnom putu Doboj - Stanari, kada su razbojnici oko 19.20 presreli i otuđili automobile marke golf.
Otetim golfom razbojnici su, potom, došli do mjesta Rudanka kod Doboja, gdje su na isti način oteli kombi i udaljili se u pravcu Kotorskog kod Doboja, gdje su napustili vozilo i udaljili se u nepoznatom pravcu.
Policija traga za razbojnicima.