Automobil marke Opel Insignia izgorio je sinoć poslije ponoći u sarajevskom naselju Marindvor, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Kako saznaje Klix.ba, vozilo je izgorjelo na parkingu u ulici Avde Jabučice, u blizini Opšte bolnice "Prim.dr. Abdulah Nakaš".
"Naši pripadnii izašli su na mjesto događaja. Više informacije o uzrocima izbijanja požara na automobilu bit će poznato nakon uviđaja", kazali su iz MUP-a KS.
Nakon požara na vozilu je pričinjena totalna materijalna šteta. Vatra nije zahvatila druge automobile na parkingu.
Nakon uviđaja biće poznato da li je požar podmetnut.
(klix.ba)