SARAJEVO - Dva lica su povrijeđena u pucnjavi do koje je došlo danas poslijepodne u blizini hotela "Grand" u sarajevskom naselju Velešići, javio je internet portal Sarajevo-x.
U pucnjavi, do koje je došlo nešto prije 18 časova, izrešetano je vozilo marke golf 4 plave boje.
U MUP-u Kantona Sarajevo rečeno je da je u pucnjavi povrijeđeno nekoliko lica, dok je portparol Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu Biljana Jandrić rekla da su u Kliniku za urgentnu medicinu dovezena dva pacijenta.