DOBOJ - Dvije osobe povrijeđene su sinoć u saobraćanoj nesreći na magistralnom putu Derventa - Doboj, u mjestu Rudanka.
Sudarili su se vozilo "mercedes“, kojim je upravljao K.M. iz Doboja i teretno vozilo kojim je upravljala N.S. iz Dervente.
Teške povrede zadobilo je oboje vozača, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Doboj je naložio preduzimanje istražnih radnji na utvrđivanju okolnosti događanja saobraćajne nezgode i odgovornosti učesnika.