BILEĆA - Jedna osoba je poginula, a dvije su povrijeđene u teškoj saobraćanoj nesreći koja se sinoć dogodila na magistralnom putu M - 20, u mjestu Krivače, u opštini Bileća.
Do saobraćajne nesreće je došlo oko 21.50 , saopšteno je danas iz CJB Trebinje.
Smrtno je stradao vozač "pasata" S.N., dok su vozač automobila "reno klio'', B.F. iz Sarajeva i njegova saputnica zadobili tjelesne povrede i prevezeni u Opštu bolnicu Trebinje.
Uz prisustvo dežurnog tužioca uviđaj je izvršen od policijskih službenika Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Trebinje.