DOBOJ - Dva lica povrijeđena su danas u sudaru tri vozila na magistralnom putu Doboj - Tuzla u mjestu Gavrići, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Doboj.
Prema nezvaničnim informacijama, povrijeđeni su vozač automobila Vilal F. /22/ i njegova majka Navledina F. /40/, koji su zbrinuti u Domu zdravlja Doboj Istok u Federaciji BiH.
Saobraćajna nezgoda dogodila se danas kada je kombi, izlazeći iz tunela, udario u automobil "golf četiri" koji se od siline udara odbio i udario u kamion parkiran pored puta.
Pripadnici dobojskog Centra javne bezbjednosti obavili su uviđaj.