PRNJAVOR - Mladići V.A. (21) i S.G. (23) povrijeđeni su u sudaru dva automobila na magistralnom putu Prnjavor-Derventa u mjestu Miškovci, rečeno je u Policijskoj upravi Doboj.
Ova dva lica upravljala su automobilima koji su se sudarili sinoć oko 20.40 časova u Miškovicima na području opštine Derventa.
Dvadesetjednogodišnjak V.A. iz Dervente vozio je audi, a dvadesettrogodišnji S.G. iz Banjaluke upravljao je renom.
Na vozilima je nastala materijalna šteta.
Uviđaj su obavili policijski službenici Policijske stanice Derventa.