TUZLA - Četiri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila na magistralnom putu Tuzla - Doboj u mjestu Donja Orahovica kod Gračanice, potvrđeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
U saobraćajnoj nezgodi, u kojoj su učestvovali autobus i kombi, povrijeđeni su vozač autobusa, čiji su inicijali M.I. /31/ iz Lukavca, i vozač kombija D.F. /24/ iz Tuzle, kao i dva putnika u autobusu.
Povrijeđeni su prevezeni na Univerzitetski klinički centar Tuzla, vozači su zadržani radi pretraga, dok su dva povrijeđena putnika iz autobusa, nakon pružene medicinske pomoći, upućeni na kućno liječenje.
Uviđaj je obavila policija i radi na dokumentovanju ove saobraćajne nezgode, koja se dogodila oko 15 časova.
Saobraćaj na ovoj dionici je normalizovan.