Hronika

U sudaru oborili saobraćajni znak

U sudaru oborili saobraćajni znak
Foto: Vesna Duka | U sudaru oborili saobraćajni znak

Na uglu glavne trebinjske Ulice kralja Petra Prvog Oslobodioca i poprečne Ulice Desanke Maksimović jutros je osvanuo oboren saobraćajni znak koji nije "iščupao" jak noćašnji vjetar, već sudar dva automobila.

U Policijskoj upravi Trebinje je potvrđeno da se sve događalo 45 minuta iza ponoći, na uglu dvije pomenute ulice, a da su u nezgodi učestvovali pežo i škoda, te da su dva lica zadobila povrede.

Prema nezvaničnim saznanjima, povrede su samo lakše, a, osim oborenog znaka, na objektu na koji je pao vidljiva su i manja oštećenja.

Najčitanije