MAGLAJ - Pet lica povrijeđeno je večeras u sudaru dva automobila na magistralnom putu Maglaj - Doboj u mjestu Kosova.
Nezgoda se dogodila oko 18.00 časova, a povrijeđeni su prevezeni u Kantonalnu bolnicu u Zenici, rečeno je u MUP-u Zeničko-dobojskog kantona.
Na vozilima je pričinjena veća materijalna šteta, a saobraćaj će na dionici Maglaj - Doboj u potpunosti biti obustavljen do kraja uviđaja, javljaju federalni mediji.