GRADIŠKA - Pedesetpetogodišnji vozač kombija "pežo" iz Gradiške, M.V, teško je povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila na magistralnom putu Gradiška-Kozarska Dubica.
Nezgoda se dogodila u 15.15 časova u mjestu Vrbaška, kada se kombi sudario sa kamionom "man", kojim je upravljao pedesetpetogodišnjak iz Doboja N.L, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Gradiška.
Povrijeđeni vozač kombija odmah je prevezen u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci, gdje mu je ukazana ljekarska pomoć.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske upraveGradiška, a o slučaju je obaviješteno banjalučko Okružno javno tužilaštvo.