DOBOJ - U saobraćajnoj nesreći koja se desila danas u mjestu Gavrići, kod Doboja, jedno lice je poginulo, a broj povrijeđenih još nije utvrđen, rečeno je Srni iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Saobraćajna nesreća se desila u 16.20 na magistarlnom putu Doboj-Tuzla.
U nesreći su učestvovala dva putnička i jedno teretno vozilo.
Saobraćaj će na ovoj dionici puta biti potpuno obustavljen do završetka uviđaja.