Hronika

U šumi kod Banjaluke pronađeno tijelo mladića (24)

U šumi kod Banjaluke pronađeno tijelo mladića (24)
U šumi kod Banjaluke pronađeno tijelo mladića (24)
D.S., Foto: A. Čavić

BANJALUKA - Tijelo mladića (24) kojem identitet još nije saopšten pronađeno je jutros oko 9.30 časova u selu Ćurlići kod Banjaluke.

Dok je sjekao drva, leš u šumi pronašao je mještanin Petar Ćurlić koji je ispričao "Nezavisnim" da je odmah potom pozvao policiju.

"Ubrzo su došli policija i uviđajna ekipa koja se nije izjasnila o uzrocima smrti mladića, a kako sam mogao čuti on je sa Veselog brijega. Pretpostavljam da ga je smrt ovdje zadesila prije par dana. Nije isključeno da se survao sa litice i podlegao povredama", rekao je Ćurlić.

Najčitanije