Hronika

U svojoj torbi pronašla novac čiju je krađu prijavila

U svojoj torbi pronašla novac čiju je krađu prijavila
U svojoj torbi pronašla novac čiju je krađu prijavila
Srna

BIJELJINA - Žena čiji su inicijali M.D. /63/ iz Bijeljine javila je policiji da je pronašla 10.500 evra čiju je krađu prijavila sedam dana ranije, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.

Krađa je prijavljena 8. maja, a u prijavi je navedeno da je novac nestao iz putne torbe koja se nalazila u prtljažniku autobusa kojim je oštećena putovala iz Doboja u Bijeljinu.

Ta žena juče je telefonom javila policiji da je novac pronašla u svojoj putnoj torbi, čiji je nestanak prethodno prijavila.

Najčitanije