SARAJEVO - U ulici Topal Osman-paše do broja 4 u sarajevskom naselju Grbavica danas u 12.17 je došlo do požara na putničkom automobilu.
Ekipa Profesionalne vatrogasne brigade Kantona Sarajevo je odmah izašla na lice mjesta i požar je ugašen u 12.40, saznajemo od dežurnog operativnog iz PVB KS.
U gašenju požara učestvovalo je jedno vozilo i četiri vatrogasca PVB KS.
Na vozilu je nastupila materijalna šteta.