Hronika

U vozu kod Doboja otkriveo 12 ilegalnih migranata

U vozu kod Doboja otkriveo 12 ilegalnih migranata
Foto: Ilustracija | U vozu kod Doboja otkriveo 12 ilegalnih migranata

DOBOJ - Na području Policijske uprave Doboj pronađeno je dvanaest ilegalnih migranta, koji su na teritoriju Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine, ilegalno ušli iz susjednih zemalja.

 

Provjerama je utvrđeno da se radi o državljanima Pakistana i Indije, a prevozili su se u putničkom vozu koji saobraća na liniji Tuzla-Doboj – saopšteno je danas iz dobojske policije.

Ilegalni migranti su predati na dalje postupanje Službi za poslove sa strancima - Terenski centar Doboj.

Najčitanije