BIJELJINA - U dvorištu Osnovne škole “Knez Ivo od Semberije” u Bijeljini danas oko 13 sati dogodilo se ubistvo, potvrđeno je za Fenu u Centru javne bezbjendosti Bijeljina.
Policija je za sada potvrdila samo da je riječ o dječaku. Detalji će biti saopšteni nakon što porodica bude obaviještena o tragediji, objavila je Srna.