Hronika

Ubila se pacijentica u zeničkoj Kantonalnoj bolnici

Ubila se pacijentica u zeničkoj Kantonalnoj bolnici
Ubila se pacijentica u zeničkoj Kantonalnoj bolnici
N.N.

ZENICA - Šezdesetpetogodišnja pacijentkinja D. V. ubila se jutros u Kantonalnoj bolnici u Zenici.

Ova informacija za Faktor je potvrđena u zeničkoj Kantonalnoj bolnici.

- Tijelo pacijentkinje pronađeno je u krugu naše ustanove i to je sve što trenutno možemo reći - kazala je Aida Buro, portparol ove zdravsvene ustanove.

Kako se nezvanično saznaje, žena se liječila na Odjelu za neurologiju, a detalji smrti još nisu poznati.

(faktor.ba)

Najčitanije