ZENICA - Šezdesetpetogodišnja pacijentkinja D. V. ubila se jutros u Kantonalnoj bolnici u Zenici.
Ova informacija za Faktor je potvrđena u zeničkoj Kantonalnoj bolnici.
- Tijelo pacijentkinje pronađeno je u krugu naše ustanove i to je sve što trenutno možemo reći - kazala je Aida Buro, portparol ove zdravsvene ustanove.
Kako se nezvanično saznaje, žena se liječila na Odjelu za neurologiju, a detalji smrti još nisu poznati.
(faktor.ba)