Hronika

Ubio se muškarac u Bihaću

Ubio se muškarac u Bihaću
Foto: Ilustracija | Ubio se muškarac u Bihaću
N.N.

U poslijepodnevnim časovima u bihaćkom naselju Ribić 62-godišnji muškarac počinio je samoubistvo, potvrdio je to za Avaz portparol MUP USK-a Ale Šiljdedić.

"U 17 časova i 15 minuta, policijska stanice dobila je prijavu o navedenom događaju. Radi se o muškoj osobi rođenoj 1957. godine u Bihaću. Uviđaj je u toku i prema onome što do sada imamo radi se o samoubistvu iz vatrenog oružja", kazao je Šiljdedić.

Najčitanije