Hronika

Ubio se sekretar Udruženja vojnih penzionera

Agencije

DOBOJ - Dobojlija, čiji su inicijali S.K, ubio se iz pištolja u prostorijama Udruženja vojnih penzionera Republike Srpske u Doboju, gdje je radio kao sekretar, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Uviđaj, nakon jučerašnjeg samoubistva, obavili su pripadnici CJB Doboj i doktor mrtvozornik dobojskog Doma zdravlja.

Drugi detalji nisu saopšteni.

Najčitanije