LAKTAŠI - Milutin Bijeljac (1963.) pucao je danas iz pištolja u Milana Atlagića (1949.), koji je od zadobijenih povreda preminuo u Kliničkom centru Banjaluka.
Portparol Centra javne bezbjednosti Marija Markanović potvrdila je Feni da je Bijeljac pucao u Atlagića oko 10.30 u kući koja se nalazi ulici Banjalučkoj u Krčmaricama kod Laktaša.
Atlagić je od zadobijenih povreda preminuo oko 12.30 sati, a policija je Bijeljca lišila slobode.
Obavljen je uviđaj, a sve dalje radnje preduzimat će u saglasnosti s dežurnim tužiocem.
Motiv ubistva za sada nije poznat.
Prema nezvaničnim informacijama, Bijeljac i Atlagić bili su sami u kući, nije bilo svjedoka, a sumnja se da su obojica bili pod dejstvom alkohola.
Milan Atlagić je penzionisani pukovnik VRS i bivši načelnik obavještajnog odjeljenja Drugog krajiškog korpusa, a uhapšeni Bjeljac je njegov komšija, saznaje portal Istinito.