Hronika

Ubistvo kod Laktaša: Upucan pištoljem pa preminuo u bolnici

Ubistvo kod Laktaša: Upucan pištoljem pa preminuo u bolnici
Ubistvo kod Laktaša: Upucan pištoljem pa preminuo u bolnici
N.N.

LAKTAŠI - Milutin Bijeljac (1963.) pucao je danas iz pištolja u Milana Atlagića (1949.), koji je od zadobijenih povreda preminuo u Kliničkom centru Banjaluka.

Portparol Centra javne bezbjednosti Marija Markanović potvrdila je Feni da je Bijeljac pucao u Atlagića oko 10.30 u kući koja se nalazi ulici Banjalučkoj u Krčmaricama kod Laktaša.

Atlagić je od zadobijenih povreda preminuo oko 12.30 sati, a policija je Bijeljca lišila slobode.

Obavljen je uviđaj, a sve dalje radnje preduzimat će u saglasnosti s dežurnim tužiocem.

Motiv ubistva za sada nije poznat.

Prema nezvaničnim informacijama, Bijeljac i Atlagić bili su sami u kući, nije bilo svjedoka, a sumnja se da su obojica bili pod dejstvom alkohola.

Milan Atlagić je penzionisani pukovnik VRS i  bivši načelnik obavještajnog odjeljenja Drugog krajiškog korpusa, a uhapšeni Bjeljac je njegov komšija, saznaje portal Istinito.

Najčitanije