NIŠ - Jedna učenica Ugostiteljsko-turističke škole u Nišu ubola je danas u školi mladića iz iste škole nožem u nogu, saopštila je niška policija.
Kako se navodi u saopštenju, N.A. (17) iz Niša ubola je nožem u nogu Čedomira M. (18) iz Donje Vrežine, a incident se dogodio u učionici Ugostiteljsko-turističke škole.
Incident se dogodio nakon kraće rasprave, a prema navodima policije, povrijeđeni je prebačen u niški Klinički centar.
Incident se dogodio oko 12 sati u odjeljenju trećeg razreda.
Policija još vrši uviđaj, a prema riječima učenika škole, dvoje mladih su bili u vezi i, kako su kazali, među njima ranije nikada nije bilo ovako ozbiljnih incidenata.