Hronika

Udario pješaka kombijem pa pobjegao

Udario pješaka kombijem pa pobjegao
Foto: N.N. | Udario pješaka kombijem pa pobjegao
N.N.

BIJELJINA - U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u ulici Stefana Dečanskog u Bijeljini, povrijeđen je pješak.

Do udesa je došlo oko 11.30 sati, kada je navodno kombi udario pješaka, koji je kolima Hitne pomoći bijeljinskog Doma zdravlja prevezen na Urgentni blok, gdje je u toku dalja dijagnostika.

Prema nezvaničnim informacijama, automobil koji je udario pješaka udaljio se sa mjesta događaja.

Uviđaj koji obavljaju pripadnici Stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina je u toku.

Saobraćaj se u ovoj ulici odvija usporeno.  

(Faktor)

Najčitanije