BANJALUKA, ŠIPOVO - Osamnaestogodišnji Đ.M. iz Šipova prevezen je u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske (UKC RS) u Banjaluci, nakon što je noćas povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi kod Šipova, saznaju "Nezavisne novine".
Nezgoda se dogodila na regionalnom putu Šipovo - Kupres, u mjestu Mujdžići, a prijavljena je u 1.52.
Kako je potvrđeno "Nezavisnim novinama" iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, u nezgodi je učestvovao golf, kojim je upravljao D.M. (19) iz Banjaluke.
Sa njim u vozilu su bili L.Š., N.Š. i Đ.M., a koji je nakon nezgode prevezen u Banjaluku.