BANJALUKA - U neposrednoj blizini zgrade Vlade Republike Srpske u Banjaluci jutros se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj nije bilo povrijeđenih i pričinjena je samo materijalna šteta, javlja dopisnik Srne sa lica mjesta.
Saobraćajni udes dogodio se oko 7.30 časova na raskrsnici ulica Omladinskih pobjednika i Prvog krajiškog korpusa.
U nezgodi su učestvovali automobili "golf dva" i "turan".
Uviđaj su obavili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Banjaluka.