BANJALUKA - Zbog dvije saobraćajne nezgode koje su se dogodile na magistralnom putu Doboj-Rudanka, na području grada Doboja, vozila se propuštaju naizmjenično, potvrđeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.
Iz policije navode da su dva lica zatražila ljekarsku pomoć u sudaru dva vozila neposredno uz benzinsku pumpu "Sas", a osim materijalne štete na vozilima nije bilo povrijeđenih u saobraćajnoj nezgodi koja se desila na izlazu iz grada.
U toku je policijski uviđaj, a vozila se propuštaju alternativnim pravcem kroz naselje Bare.
Iz AMS-a vozače mole za strpljenje.