Hronika

Dvije saobraćajne nezgode u Doboju

Dvije saobraćajne nezgode u Doboju
Foto: N.N. | Udes na ulazu u Doboj, saobraćaj obustavljen
Srna

BANJALUKA - Zbog dvije saobraćajne nezgode koje su se dogodile na magistralnom putu Doboj-Rudanka, na području grada Doboja, vozila se propuštaju naizmjenično, potvrđeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.

Iz policije navode da su dva lica zatražila ljekarsku pomoć u sudaru dva vozila neposredno uz benzinsku pumpu "Sas", a osim materijalne štete na vozilima nije bilo povrijeđenih u saobraćajnoj nezgodi koja se desila na izlazu iz grada.

U toku je policijski uviđaj, a vozila se propuštaju alternativnim pravcem kroz naselje Bare.

Iz AMS-a vozače mole za strpljenje.

Najčitanije