Hronika

Saobraćajka u Banjaluci: Automobilom se zabio u znak

Saobraćajka u Banjaluci: Automobilom se zabio u znak
Foto: Ustupljena fotografija | Udes u Banjaluci: Automobilom se zabio u znak

Saobraćajna nezgoda dogodila se na Bulevaru srpske vojske u Banjaluci, preko puta zgrade "Euroherc", gdje je automobil izletio sa kolovoza i zabio se u saobraćajni znak.

Policija je na terenu. Još uvijek nema detalja o uzrocima udesa niti o tome ima li povrijeđenih.

U tom dijelu bulevara stvorena je manja saobraćajna gužva.

Najčitanije