Saobraćajna nezgoda dogodila se na Bulevaru srpske vojske u Banjaluci, preko puta zgrade "Euroherc", gdje je automobil izletio sa kolovoza i zabio se u saobraćajni znak.
Policija je na terenu. Još uvijek nema detalja o uzrocima udesa niti o tome ima li povrijeđenih.
U tom dijelu bulevara stvorena je manja saobraćajna gužva.