NOVI GRAD - Požar u Fabrici peleta u industrijskoj zoni u Poljavnicama kod Novog Grada na vrijeme je lokalizovan i na objektima preduzeća nema štete.
Dojava o požaru primljena je jutros u 5.25 časova.
Komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice Aziz Crnkić rekao je da je požar izbio na silosu preduzeća u kojem je repromaterijal piljevina, te da je na vrijeme lokalizovan zahvaljujući brzoj intervenciji vatrogasaca.
U akciji gašenja učestvovalo je šest vatrogasaca i dvije cisterne.