Hronika

Ugašen požar u fabrici peleta

Srna

SREBRENICA - Pripadnici srebreničkog Vatrogasnog društva ugasili su požar koji je u popodnevnim časovima izbio u Fabrici za proizvodnju peleta "Eko-m" u Zelenom Jadru.

Prema riječima vatrogasaca, požar je izbio u sušioni drveta usljed kvara na električnim uređajima. 

Brzom intervencijom vatrogasaca požar je lokalizovan, a zatim i potpuno ugašen, pa je proizvodnja nastavljena. 

"Niko od radnika nije povrijeđen, a pričinjena je manja materijalna šteta", rečeno je u ovom preduzeću.

Fabrika za proizvodnju peleta "Eko-m", koja zapošljava 25 radnika, počela je sa radom sredinom prošle godine. 

Najčitanije