SREBRENICA - Pripadnici srebreničkog Vatrogasnog društva ugasili su požar koji je u popodnevnim časovima izbio u Fabrici za proizvodnju peleta "Eko-m" u Zelenom Jadru.
Prema riječima vatrogasaca, požar je izbio u sušioni drveta usljed kvara na električnim uređajima.
Brzom intervencijom vatrogasaca požar je lokalizovan, a zatim i potpuno ugašen, pa je proizvodnja nastavljena.
"Niko od radnika nije povrijeđen, a pričinjena je manja materijalna šteta", rečeno je u ovom preduzeću.
Fabrika za proizvodnju peleta "Eko-m", koja zapošljava 25 radnika, počela je sa radom sredinom prošle godine.